Анонімна консультація 24/7
+38 (068) 525-51-03 Замовити дзвінок
Отримати
консультацію
Лікування ПТСР
Провідні спеціалісти
У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці
Говрас Антон Владиславович
Засновник РЦ “АнтиНаркотик”
Луценко Олена Вікторівна
Реабілітолог
Оксана Сай
Психолог, гештальт-терапевт
Канчура Тетяна
Лікар анестезіолог
Алла Макаренко
Лікар анестезіолог
Відгуки пацієнтів
Зберігаємо повну конфіденційність, але є пацієнти, які діляться своїми історіями, щоб надихнути інших
Микола
01.12.2021
Дякуємо центру реабілітації «Антинаркотик», що зробили мене новою людиною! Я абсолютно не вживаю алкогольних напоїв ось уже 3 роки! Коли мене покинула дружина, ніби пропав смак життя... Я не знав, як відволіктися від поганих думок, спогадів і почав випивати, щоб швидше закінчився ще один день. У такому стані пролетіло півроку. Знайомі поступово відвернули мене, але з'явилися нові. Такі ж, як і я!) Так минуло ще 2 роки. У Міжнародній Антинаркотичній Асоціації мені допомогли позбутися залежності і трохи залікували мені душевні рани. Тут борються не лише з фізичною, а й із психологічною залежністю. Іншими словами, викорінюють на корені!)
Олег
05.12.2021
Хочу сказати дякую центру реабілітації «Антинаркотик» за одужання і трохи розповісти про свій досвід. Я колишній алкоголік і не вживаю спиртних та слабоалкогольних напоїв вже 6 років. Перший раз я скуштував алкоголь у 14, а вже до 20 років пив алкоголь щовечора. Спочатку це були пара пляшок пива, а потім я почав пити міцніші напої в гордій самоті..) До 24 років у мене була стійка алкогольна залежність і я покинув навчання, втратив роботу, вдома не з'являвся. Завдяки Міжнародній Антинаркотичній Асоціації я тверезий! Тепер хочу допомагати тим, хто зіткнувся з проблемами алкогольної залежності та рухаюся в цьому напрямку! Спасибі велике співробітникам клініки!
Микола
08.12.2021
У 16 років мене пригостили якимось синтетичним наркотиком, а потім близько 5 років приймав різні речовини, начебто був у пошуках нових відчуттів. Навіть не можу сказати точну кількість. У скільки ж неприємностей я через них влип. Я жив тільки з бабусею, і вона звичайно не була для мене авторитетом, так що її слова для мене були як порожній струс повітря. Я наслухався від неї погроз, але вона ніколи нічого не робила, покричить і перестане. Я був сам собою і майбутнього просто не було (мені так здавалося...). Приблизно в 27-28 почав намагатися зав'язати, але ламання було просто нестерпним. Так продовжуватися більше не могло і я вирішив, що втрачати по суті нічого - вирушив до Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Спасибі лікарям та психологам за те, що вже 5 років я тверезий. У мене нове життя: пішов на курси та влаштувався на роботу. Єдине, щоб розірвати старі зв'язки, мені довелося переїхати. Але в мене є мета – я ніколи більше не повернуся!))
Слава
10.12.2021
У мене все почалося з куріння трави для підняття настрою. Знаєте, у нічних клубах усілякі розважальні засоби – популярна тема. Хлопець курив, і я теж спробувала. Ну, як спробувала? Вже через 1-2 місяці я перейшла на спайси та солі... Коли не було грошей, то я перейшла на барбітурати (копійчані, аптечні), які заважала з алкоголем. І ось у мене передозування, хворе серце та перше знайомство з наркодиспансером. Будучи дорослою людиною, я не вирушила на лікування сама. Мене змусили після ревізії у моїй спальні. До речі, перша думка, що я залежна мене відвідала саме тоді, коли я побачила десятки (якщо не сотню!) порожніх упаковок з-під ліків, що містять кодеїн і барбітурат, вивалені на ліжко. Кхм, травичку теж знайшли, так.. Хоча вони не були єдиною моєю проблемою. На тлі особистих переживань я в принципі підсіла на заспокійливі та антидепресанти. У центрі реабілітації «Антинаркотик» мені допомогли подолати залежність. Я не вживаю вже рік. Також я відмовилася від інших шкідливих навичок, щоб уникнути ймовірності зриву. Дякуємо фахівцям, що допомогли мені! Я б сама, мабуть, не впоралася. Я не збираюся зупинятися на досягнутому)
Дмитро
07.12.2021
Хочу висловити подяку Міжнародній Антинаркотичній Асоціації та її фахівцям! Вживати наркотики почав у студентські роки. В училищі потоваришував з одногрупником, який думав цією справою і помчало. Крім моїх очевидних зовнішніх змін (я сильно схуд, стан зубів викликав огиду), я змінився внутрішньо. У 25 років у мене почалися панічні атаки і я став дуже агресивним. У чому причина внутрішньої руйнації я розумів, але нічого не міг із собою вдіяти. Зав'язати не виходило. Через 1,5 роки зривів батьки вмовили мене вирушити на лікування до реабілітаційного центру «Антинаркотик». Це стало найкращим рішенням у моєму житті! Не скажу, що це було просто, але воно того вартувало!)) Я тверезий майже 5 років, а моєму синові вже рік і я не розумію, як міг ставити на своєму житті хрест раніше!
Денис
11.12.2021
Хочу сказати кілька слів подяки Міжнародній Антинаркотичній Асоціації, а саме спеціалістам з Одеси. Дякуємо за те, що допомогли нам із дружиною відновити довірчі стосунки та врятували нашу сім'ю. Я був упевнений, що для нас усе скінчено, але помилився, і це дуже радий! Поки я був на реабілітації, дружина відвідувала лекції для співзалежних, а згодом ми поступово почали боротися за нас і наш шлюб. З того моменту я тверезий вже понад 2 роки, у нас народився син, і дружину я люблю тільки сильніше! СПАСИБІ!!!
Сергій
Я просто хочу подякувати Міжнародній Антинаркотичній Асоціації за їхній курс реабілітації. Спасибі за все! За працю, терпіння, професійний підхід та моє одужання. Наркотики я вперше спробував у 13, куріння трави ще раніше, навіть не згадаю, коли це сталося вперше. Я постійно потрапляв до міліції, тріпав багато нервів рідним. Здавалося, що нічого не змінити, я був на межі, постійно перебував у стані депресивного розладу, суїцидальні думки відвідували мене дедалі частіше. Рішення звернутися до реабілітаційного центру я ухвалив самостійно. Лікування тривало майже 5 років. Зараз я у стійкій ремісії, і це величезне досягнення для мене! Моє життя кардинально змінилося, я щасливий! У мене є сім'я, друзі та можливості, про які я раніше і не мріяв! Дякуємо МАА за те, що я став новою людиною! За тверезе життя, в якому є сенс для кожного нового дня!
Олександр
12.12.2021
Стаж вживання - 5 років
3 роки
Завдяки реабілітаційному центру Антинаркотик тепер я колишній залежний, я перебуваю у стійкій ремісії вже 3 роки. Наркотичні речовини та алкоголь я почав вживати у школі, університет не закінчив через проблеми з наркотиками. Рідні порадили, ну як порадили – поклали на лікування до Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. 2 роки до цього я сам намагався якось зістрибнути, але самі здогадуєтеся, що відбувалося. Дійшло до того, що з рідними їздили до екстрасенсів всяким, які обіцяли позбавити мене всіх моїх залежностей. Намагався кодуватися, але щоразу зривався. Я був озлоблений, зламаний, ненавидів своє життя і не мав цілей. Звертаючись до МАА, я не вірив, що мені допоможуть, прийшов лише тому, що мама просила слізно. Зараз я розумію, що головним було почати, і я радий, що потрапив сюди. Я пройшов курс, я чистий і навіть одружений. Ми щасливі та хочемо стати батьками. Я хочу звернутися до всіх, хто читає зараз мою історію: не займайтеся самолікуванням, не витрачайте гроші на тих, хто «бачить», адже ви втрачаєте час, а час безцінно
Наші сертифікати
З пацієнтами працюють сертифіковані психологи та соціологи.
Допоможіть своїм близьким повернутися до повноцінного життя
Залишіть заявку та отримайте безкоштовну консультацію